Bizden Haberler
Anasayfa    ›   Medya    ›   Bizden Haberler
Nisan 20, 2017
COPA İHRACAT BAŞARI ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ OLDU!

Coşkunöz Holding’in iklimlendirme sektöründeki öncü firması Coşkunöz Isı Sistemleri, İklimlendirme ve Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen ‘Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde ‘En Çok Radyatör İhracatı Yapan 2. Firma’ ödülünün sahibi oldu.

İklimlendirme sektöründe yer alan ve uluslararası pazarlarda tercih edilen markalara sahip Türk firmalarını bir çatı altında toplayan İSİB, hem istihdamın hem de yurtiçi ve yurtdışındaki rekabet gücünün artmasını sağlayarak küresel iklim değişikliğini avantaja dönüştürmektedir. Bu doğrultuda İSİB tarafından her yıl düzenlenen ‘Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’, bu yıl 18 Nisan 2017 tarihinde Ankara’daki İSİB Merkezi’nde, önemli kurum ve kuruluşların üst düzey yetkilileri, sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. İSİB üyesi firmaların 2016 yılındaki ihracat performanslarına göre değerlendirildiği törende, Coşkunöz Isı Sistemlerien çok radyatör ihracatı yapan ikinci firma seçildi. Ödülü Coşkunöz Isı Sistemleri adına, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ersin Kantar aldı.

Coşkunöz Isı Sistemleri inovatif ve yenilikçi markası COPA’yla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Ürün portföyüne; panel radyatör, dekoratif panel radyatör, havlupan, hermetik şofben, radyatör vanaları ve montaj aksesuarlarının yanında alüminyum radyatör ve klima modellerini de katan COPA; üretiminin %65’ten fazlasını 4 kıtada 40’dan fazla ülkeye ihraç ederek, yurtdışında 60’ın üzerinde direkt distribütör bayiliğiyle faaliyet gösteriyor. 

Diğer Haberler