Bizden Haberler
Anasayfa    ›   Medya    ›   Bizden Haberler
Temmuz 11, 2017
COPA KLİMA TANITIM TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR!

Coşkunöz Holding’in iklimlendirme sektöründeki öncü markası COPA, en yeni ürünleri olan duvar ve salon tipi klimalarını Türkiye’nin farklı bölgelerindeki bayi ve servis ağıyla buluşturuyor.

Türkiye’de 70’in üzerinde ilde faaliyet gösteren COPA; yeni ürünleri duvar ve salon tipi klimalarının bayi ve servislerine tanıtımı için İzmir’de başladığı bayi toplantılarına Adana ve Samsun’da devam etti. Ürün portföyüne eklediği duvar ve salon tipi klimalarıyla 14 Haziran’da Adana Divan Otel’de, 22 Haziran’da Samsun Serra Otel’deydi. COPA Yurtiçi Satış ve Pazarlama Müdürü Hasan Akça tarafından gerçekleştirilen sunumda; Holding yapısı, Holding şirketleri, COPA’nın var olma süreci, kurumsal yapısı, yurtiçi ve yurtdışındaki faaliyet alanları, ürün gamı, hedefleri geniş kapsamlı görsel bir sunumla anlatıldı. COPA’nın ürün portföyünü geliştirerek büyüdüğüne vurgu yapan Akça; hem duvar hem de salon tipi klimaların güvenilir ve teknolojik komponentleri, farklı kapasiteleri, enerji verimliliği gibi özelliklerinden ve servis altyapısından bahsetti. Toplantıda COPA duvar tipi klimaların ‘Soft Line’ ve ‘Touch Line’ serilerinin iç ve dış üniteleri, kumandaları, kapasiteleri ve teknik özellikleri sergilenerek bayi ve servislerin beğenisine sunuldu.

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantı, iftar yemeği ile sona erdi. COPA’nın duvar ve salon tipi klimaları; tasarımları, inverter özelliği, A++ enerji verimliliği ve 5 yıl garanti özellikleriyle dikkat çekti.  

Diğer Haberler