Bizden Haberler
Anasayfa    ›   Medya    ›   Bizden Haberler
Mart 20, 2017
YENİ KOMBİ VE KLİMALARIYLA COPA, ISH FRANKFURT FUARI’NDAYDI!

Coşkunöz Holding’in iklimlendirme sektöründeki öncü markası COPA, 14 – 18 Mart tarihleri arasında Messe Frankfurt tarafından düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’na katıldı.

Bu yıl Türkiye’nin partner ülke olduğu ISH Frankfurt Fuarı’nda 61 ülkeden toplam 2.482 marka yerini aldı. 2015 yılına oranla ziyaretçi ve katılımcı sayısında artış gösteren ISH Frankfurt Fuarı’nı bu yıl, %40 Almanya dışından ziyaret etti. 5 gün boyunca ziyaretçi sayısının 200.114 kişiye ulaştığı fuarda COPA, iklimlendirme sektörünün en büyük markalarının yer aldığı 8. Holde bulunan 150 m2 lik standında, en yeni ürünlerini sergileyerek  ziyaretçilerini ağırladı.

COPA, 2017’nin ikinci yarısında piyasaya süreceği yeni kombi ve klimalarını ilk kez bu fuarda sergiledi. 2 farklı model premix tam yoğuşmalı kombiler akıllı ısıtma sistemi, iklim takip sistemi, akıllı baca sistemi ve gaz adaptif kontrol sisteminden oluşan HEPTech (Yüksek Verimli Performans Teknolojisi) özellikleriyle; duvar tipi split ‘Soft Line’ ve ‘Touch Line’ model klimalar ise inverter ve wi-fi adaptasyon özellikleriyle öne çıkarak tam not aldı. Yeni ürünlerle birlikte ürün gamını genişleten COPA’nın; panel radyatör, yatay ve dikey dekoratif radyatör, alüminyum radyatör ve havlupan modelleri de fuarda yoğun ilgi gördü. Yeni ziyaretçiler dışında, uluslararası müşteriler, tedarikçiler ve iş ortakları da ziyaretçiler arasındaydı.

2005 yılında ilk olarak Almanya’da faaliyete geçen COPA, 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye ihracat yaparak 60’ın üzerinde direkt distribütör bayiliğiyle ve çeşitli ürünleriyle uluslararası platformlarda üstünlüğünü sürdürmeye devam ediyor. 

Diğer Haberler