Anasayfa      Medya      Bizden Haberler

Bizden Haberler

Ekim 06, 2021

COPA, YENİ NESİL AKILLI ÜRÜNLERİYLE ISK-SODEX İSTANBUL FUARI’NDAYDI


İklimlendirme sektöründe yüksek verim ve performans sağlayan ürünleriyle fark yaratan COPA Isı Sistemleri, sektörün en önemli organizasyonlarından biri olan ISK-SODEX Fuarı’nda yepyeni ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturdu. Türkiye ve yurt dışı pazarları olmak üzere 4 kıtada 40'tan fazla ülkede faaliyet gösteren COPA, fuarda “Takın, Unutun” kampanyasıyla tanıttığı yeni nesil akıllı kombisi Eomix Plus’ı da ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

İklimlendirme sektörünün en önemli buluşma noktası olan ISK-SODEX Fuarı, 29 Eylül-2 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Sektörün önde gelen oyuncularının bir araya geldiği fuar, güncel teknolojileri sergileme ve iş bağlantıları kurma açısından hem katılımcı hem de ziyaretçilere önemli katkılar sundu.

Yüksek verim ve performans sağlayan ürünleriyle fark yaratan COPA Isı Sistemleri, ISK-SODEX Fuarı’nda tanıttığı tam yoğuşmalı ve hermetik kombi; duvar tipi split, multisplit ve salon tipi klima; hermetik şofben ve radyatörleriyle yoğun ilgi gördü. COPA fuarda, yakın zamanda başlattığı  “Takın, Unutun” kampanyasıyla piyasaya sunduğu yeni nesil akıllı kombisi Eomix Plus’ı da tanıttı. Yüksek verimliliği ve düşük emisyon değerleri ile yakıt tasarrufunu artıran COPA Eomix Plus, COPA Akıllı Oda Termostatı ile kullanıldığında ise %35’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. “En iyi kombi varlığını unutacağınız kombidir” söyleminden yola çıkan Türkiye'nin yeni nesil akıllı kombisi COPA Eomix Plus, akıllı adaptasyon sistemiyle de dikkat çekiyor.Bu Haberin Fotoğrafları
Diğer Haberler