Bizden Haberler
Anasayfa    ›   Medya    ›   Bizden Haberler
Mart 20, 2019
COPA 2019 ISH FRANKFURT FUARI’NA KATILDI

Dünyanın en büyük fuar, kongre ve etkinlik organizatörü olan Messe Fuarcılık’ın su, enerji ve yaşam konseptiyle düzenlediği iklimlendirme sektörünün önemli etkinliklerinden biri olan ISH Frankfurt Fuarı, 11 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında Almanya Frankfurt’ta yapıldı. Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki öncü firması Copa Isı Sistemleri, fuarda sektör profesyonelleriyle buluştu.

İki yılda bir düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’nda bu yıl; ısıtma, soğutma, havalandırma, enerji, konvansiyonel ve yenilenebilir enerji alanlarında faaliyet gösteren 2.532 katılımcı firma ile 190.000 ziyaretçi bir araya geldi. 2019 ISH Frankfurt Fuarı’nda yer alan katılımcı firmaların %66’sı, ziyaretçilerin ise % 48’i Almanya dışından oldu.

Fuara dünyanın en bilinen iklimlendirme markalarının yer aldığı 12.1. holde katılan COPA, 170 metrekarelik standında yenilikçi ürünleriyle boy gösterdi. Standında panel radyatör, dekoratif radyatör, alüminyum radyatör, havlupan, duvar ve salon tipi klima modelleriyle birlikte prototip kombi ve oda termostatı gibi yeni ürün gruplarını da sergileyen COPA, fuar süresince uluslararası ziyaretçilerini ağırladı. Satış, tedarik zinciri, üretim, kalite ve Ar-Ge departmanlarından oluşan deneyimli COPA ekibi, fuar süresince çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçilerine bilgi aktarımı yaptı.

Prototip olarak ziyaretçilerin beğenisine sunulan ve satış için hazırlık sürecinde olan konvansiyonel, yarı yoğuşmalı ve premix tam yoğuşmalı modellerine sahip COPA Etro Serisi kombiler stantta öne çıkarak ziyaretçilerden tam not aldı. Kombiler dışında; 20 cm yüksekliğindeki panel radyatör, 7 ve 8 giriş çıkışlı radyatör bağlantı seçenekleri ve 26.000 BTU kapasiteli salon tipi klima yoğun ilgi gören ürün gruplarından oldu. 13 Mart Çarşamba akşamı düzenlediği kokteyl ile COPA, yerli ve yabancı ziyaretçileri ile birlikte keyifli vakit geçirdi.

Copa Isı Sistemleri Genel Müdürü Sayın Ersin Kantar fuara ilişkin şu yorumları yaptı:

“Türkiye’de 18 yıldır ihracatta lider konumunda olan bir firma olarak ISH Frankfurt Fuarı bizim için en önemli etkinliklerden biri. Kendimizi göstermek, ürünlerimizi tanıtmak, paydaşlarımızla ilişkilerimizi geliştirmek ve rakiplerimizi gözlemlemek için büyük bir fırsat. Bu fuar; 2018 - 2019 yılında yaptığımız yeni yatırım ve ürünlerimiz ile, müşteri ve tedarikçilerimizle yaptığımız görüşmeler sonucunda dolu dolu geçirdiğimiz bir fuar oldu.  Standımızda yerli yabancı birçok ziyaretçi ağırladık. 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye ihracat yapan bir firmayız. Amacımız COPA markasını büyütmek ve ihracattaki yerini arttırmak.”Bu Haberin Fotoğrafları
Diğer Haberler