Anasayfa      Medya      Bizden Haberler

Bizden Haberler

Mart 01, 2022

Copa Aquatherm Moskova Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü


Copa Aquatherm Moskova Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü
COPA Isı Sistemleri, yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerini Rusya’daki Aquatherm Moskova Fuarı’nda sektörün beğenisine sundu.
 
COPA Isı Sistemleri, 15-18 Şubat tarihlerinde Rusya’daki ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sektörünün prestijli fuarlarından Aquatherm Moskova’ya katıldı. Rusya, BDT ve Doğu Avrupa'daki sektörün en büyük etkinliği olan Aquatherm Moskova  Fuarı’nda 35 farklı ülkeden HVAC sektöründen 800’ün üzerinde firma ile 27 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi katıldı.
 
Fuarda önemli iş birliklerine imza atan COPA, 4 gün boyunca sektördeki üretici, müşteri, tedarikçi ve iş ortaklarının da içinde bulunduğu farklı ülkelerden ziyaretçilerini standında ağırladı. COPA’nın Eomix Plus, Eomix ve Eon kombileri; Nixa12 hermetik şofbeni; panel radyatör ve renkli panel radyatörleri gibi yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünleri ziyaretçilerden tam not aldı.
 
Fuarda çok yoğun ilgiyle karşılaştıklarını ifadeCOPA Isı Sistemleri Pazarlama Müdürü Deniz Baskak: “COPA olarak 20 yıldır ihracatta lider konumdayız. %80 ihracat oranına sahip şirketimiz 4 kıtada 40'tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Hedeflerimizi yüksek tutuyoruz ve bu hedeflere ulaşabilmek adına bu tür fuarlar bizim ve sektörümüz açısından çok kıymetli. Yakın zamanda Türkiye’de “Takın, Unutun” kampanyasıyla tanıtımını yaptığımız Eomix Plus kombimiz bufuarda da büyük beğeni topladı. 30. yılımızı kutlayacağımız 2022 yılında da yeni yatırımlara imza atmaya ve yeni ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.
Diğer Haberler