Anasayfa      Medya      Bizden Haberler
Bizden Haberler
Ocak 17, 2019
COPA ISI SİSTEMLERİ İHRACAT BAŞARI ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ OLDU

COPA ISI SİSTEMLERİ İHRACAT BAŞARI ÖDÜLÜ’NÜN SAHİBİ OLDU

 

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından olan Copa Isı Sistemleri, İklimlendirme ve Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödülleri’nde ‘2017 Yılı En Çok Radyatör İhracatı Yapan 2 . Firma’ ödülünün sahibi oldu.

İklimlendirme sektöründe yer alan ve uluslararası pazarlarda tercih edilen markalara sahip Türk firmalarını bir çatı altında toplayan İSİB, üyesi olan iklimlendirme firmalarını 2017 yılındaki ihracat performanslarına göre değerlendirdi. Bu kapsamda İSİB tarafından Copa Isı Sistemleri, en çok radyatör ihracatı yapan ikinci firma seçildi. Üretiminin %70’ini 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Copa Isı Sistemleri, bu ödül ile birlikte ihracatta gösterdiği başarıyı bir kez daha kanıtlamış oldu.

1992 yılından itibaren Bursa’da bulunan üretim tesislerinde %100 Türk sermayesi ile üretim yapan Copa Isı Sistemleri’nin ürün portföyünde panel radyatör, dekoratif panel radyatör, havlupan, radyatör vanaları ve montaj aksesuarları ve klimalar bulunuyor. Şimdiye kadar radyatör üretiminde birçok başarıya imza atan Copa Isı Sistemleri önümüzdeki dönemde, bu başarılarını devam ettirmeyi ve aynı başarıyı portföyüne ekleyeceği iklimlendirme sektörünün diğer tamamlayıcı ürünlerinde de göstermeyi hedefliyor.

Diğer Haberler