Anasayfa      Medya      Bizden Haberler

Bizden Haberler

Eylül 07, 2021

COPA ISI SİSTEMLERİ’NE İHRACAT ÖDÜLÜ


İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen ve sektörün en başarılı ihracatçı firmalarının ödüllendirildiği ‘İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’ nde ‘2020 yılı En Çok Radyatör İhracatı Yapan  2. Firma’ ödülünün sahibi, Copa Isı Sistemleri oldu.
 
19 Ağustos 2021 Perşembe günü Radisson Blu Hotel & Spa Tuzla’da gerçekleştirilen ödül tören ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, 2020 yılı boyunca en fazla ihracat yapan firmalara ödüllerini verdi. 
 
Törende Copa Isı Sistemleri, 2020 yılında en çok radyatör ihracatı yapan 2. firma ödülüne layık görüldü. Daha önceki yıllarda da bu ödülü kazanan Copa Isı Sistemleri, ihracattaki başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.
 
1992 yılından itibaren Bursa’da bulunan üretim tesislerinde %100 Türk sermayesi ile üretim yapan Copa Isı Sistemleri’nin ürün portföyünde panel radyatör, dekoratif panel radyatör, havlupan, radyatör vanaları ve montaj aksesuarları ve klimalar bulunuyor. Üretiminin %70’ini 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Copa Isı Sistemleri; üretim kapasitesini %50 arttıran yatırımıyla başarılarını daha da yukarıya taşımayı hedefliyor.


Bu Haberin Fotoğrafları
Diğer Haberler