Bizden Haberler
Anasayfa    ›   Medya    ›   Bizden Haberler
Nisan 04, 2019
COPA ISI SİSTEMLERİ’NE İHRACAT ÖDÜLÜ

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen ve sektörün en başarılı ihracatçı firmalarının ödüllendirildiği ‘İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’ nde ‘2018 yılı En Çok Radyatör İhracatı Yapan  2. Firma’ ödülünün sahibi, Copa Isı Sistemleri oldu.

28 Mart 2019 Perşembe günü İstanbul Crowne Plaza Asia Otel’de düzenlenen tören ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, 2018 yılı boyunca en fazla ihracat yapan firmalara ödüllerini verdi. 17 kategoride değerlendirme yapılarak her kategoride en başarılı 3 markaya ödül verilen törende, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, TİM Başkan Vekilleri Zeki Poyraz ve İbrahim Pektaş, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal katılım gösterdi. 

Törende Copa Isı Sistemleri, 2018 yılında en çok radyatör ihracatı yapan 2. firma ödülüne layık görüldü. Daha önceki yıllarda da bu ödülü kazanan Copa Isı Sistemleri, ihracattaki başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.

1992 yılından itibaren Bursa’da bulunan üretim tesislerinde %100 Türk sermayesi ile üretim yapan Copa Isı Sistemleri’nin ürün portföyünde panel radyatör, dekoratif panel radyatör, havlupan, radyatör vanaları ve montaj aksesuarları ve klimalar bulunuyor. Üretiminin %70’ini 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Copa Isı Sistemleri; üretim kapasitesini %50 arttıran yatırımıyla başarılarını daha da yukarıya taşımayı hedefliyor.Bu Haberin Fotoğrafları
Diğer Haberler