Anasayfa      Medya      Bizden Haberler

Bizden Haberler

Şubat 12, 2021

MyCOPA’DA PUANLAR KAT KAT!


COPA, ayrıcalıklarla dolu dijital sadakat programı MyCOPA ile, 31 Mart’a kadar iş ortaklarına 3 kat puan kazanarak daha fazla ödül alma imkanı sunuyor

MyCOPA uygulaması ile iş ortaklarının tüm işlemlerini kolay ve hızlı çözebilmesini sağlayan COPA, bu uygulama üzerinden geliştirdiği kampanyalar ile iş ortaklarına ayrıcalıklar sunuyor. 12 Şubat itibariyle başlayan ‘MyCOPA 3 Kat Puan’ kampanyası, üyelere biriktirdikleri puanlar ile daha fazla ödül alma fırsatı sağlıyor. Kampanya çerçevesinde MyCOPA üyeleri, 12 Şubat – 31 Mart 2021 tarihleri arasında yaptıkları Eomix kombi ilk çalıştırmalarından, standart puanın 3 katı puan kazanacak ve biriken puanlarla COPA’nın sunduğu çeşitli ödüller arasından seçim yapabilecek. 

Dijital dönüşüm doğrultusunda iş süreçlerini dijital platformlara taşıyan COPA, dijital sadakat programı olan My COPA uygulamasıyla dikkat çekiyor. İşortaklarının tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlıca cep telefonlarından çözüm sağlayabilecekleri şekilde tasarlanan MyCOPA uygulaması aracılığı ile COPA, iş ortaklarına  fırsatlar yaratmaya devam edecek.

Diğer Haberler