Ulaşım
Anasayfa    ›   İletişim
 
ULAŞIM ALTERNATİFLERİ
İstanbul Atatürk Havaalanı – İDO Yenikapı İskelesi Atatürk Havaalanı’ndan İDO Yenikapı Deniz Otobüsü İskelesi; metro ile 20 dakika, taksi ile 30 dakika veya otobüs ile 1 saat uzaklıktadır. Belirli saatlerde olan Yenikapı feribotuyla Bursa Güzelyalı İskelesi’ne 1 saat 45 dakikada ulaşabilirsiniz.
İstanbul Atatürk Havaalanı – BUDO Eminönü/Sirkeci İskelesi Atatürk Havaalanı’ndan BUDO Eminönü/Sirkeci Deniz Otobüsü İskelesi, taksi ile 30 dakika veya otobüs ile 1 saat  uzaklıktadır. Belirli saatlerde olan BUDO feribotuyla Bursa Mudanya İskelesi’ne 1 saat 45 dakikada ulaşabilirsiniz.
İstanbul Atatürk Havaalanı – Esenler Otogarı Atatürk Havaalanı’ndan Esenler Otogarı taksi ile 50 dakika uzaklıktadır. Her saat bulabileceğiniz Bursa otobüsleriyle Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 4 saatte ulaşabilirsiniz.
İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı – BURULAŞ BBBUSSeyahat Otobüsleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket eden belirli saatlerdeki BURULAŞ BBBUS Otobüsleri’yle Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 2 saat 30 dakikada ulaşabilirsiniz.