Hakkımızda
Anasayfa    ›   Kurumsal
COPA ISI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
İklimlendirme sektörünün öncü firması Copa Isı Sistemleri, 1992 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde Elektrikli Yağlı Radyatör üretimi ile çalışma hayatına başlamıştır. 1995 yılında doğalgazın yaygınlaşmasıyla birlikte Çelik Panel Radyatör üretimine başlayan ve sadece Türkiye pazarında faaliyet gösteren Copa Isı Sistemleri, 1999 yılından sonra ihracat pazarına odaklanmıştır.
 
2005 yılında Almanya’nın Duisburg kentinde Copa Heizung GmbH firması kurulmuş ve ‘COPA’ markası yaratılmıştır. Böylece COPA markalı ürünlerin, başta Batı Avrupa, Benelux ve İskandinav ülkeleri olmak üzere tüm Avrupa’ya satışı başlamıştır.
Başta sadece Avrupa pazarında faaliyet gösteren COPA, 2011 yılında Türkiye’de de bayilik yapılanmasına başlamıştır. 
 
Bugün 26 bin metrekarelik modern üretim tesislerinde yıllık 2.200.000 panel radyatör, 150.000 havlu radyatör ve 30.000 adet hermetik şofbene ulaşan kapasitesiyle, üretiminin %65’ten fazlasını 4 kıtada 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

COPA; panel radyatör, dekoratif radyatör, klima, havlupan, radyatör vanaları ve montaj aksesuarları gibi çeşitli ürünleriyle Türkiye’de 30, yurtdışında 60’ın üzerinde direkt distribütör bayiliğe sahiptir.